Hakkımızda

35 Yıllık tekstil hayatına ait iş tecrübelerini ve bilgilerini HASER GİYİM adı altında Toplayan SN. HASAN HÜSEYİN ERTÜRK tarafından kurulmuş bir limitet şirketidir.

Örme ve dokumada T-Shırt, gömlek, chıno, kanvas ve çocuk giyim alanlarında hizmet veren kurumsallığa giden bir firmadır.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen HASER GİYİM, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden, HASER kalitesini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda ürün verebilmek için en iyi malzemeleri kullanmaktadır.

HASER GİYİM müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti Firmamızın en önemli kalıcı değeridir.

Diyarbakır da 110 kişilik gömlek fabrikamızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz Fabrikamızın aylık gömlek üretim kapasitesi 30.000 adet tir. Anadolu da ve İstanbul da partnerlerimizle aylık 80.000 adet gömlek üretimi yapmaktayız,, T-shirt – Çino -Mont -Kaban üretimlerimizi İstanbul ve Anadolu da üretiyoruz sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

” İleriye Doğru Büyüyoruz! “

Toplam Kalite Yönetiminin prensiplerini uygulayarak kalite yolcuğuna başlayan ve çalışmalarına bu doğrultuda yön veren Haser Giyim müşterilerine kaliteli, güvenli ve sürekli hizmet sağlamayı kendine ilke edinmiştir.